IT4Kids houdt online veiling

IT4Kids houdt deze week een online veiling om geld op te halen voor kinderen die om financiële of fysieke redenen niet kunnen sporten.

Via partners en ambassadeurs heeft IT4Kids allerlei artikelen gekregen, waaronder VIP-kaarten voor de TOTO KNVB bekerfinale, een infinity jaarlidmaatschap bij Renessence in Amsterdam, een gesigneerde racket van Björn Borg met kledingpakket en een kunstwerk van Selwyn Senator. Ook wordt 160 uur aan Business Consultant calls van In4Leads en een VIP naar de Race Porsche Carrera Cup in Duitsland -waar Loek Hartog aan deelneemt- geveild. Andere voorbeelden zijn platinum tickets voor Coldplay en een efoil-cursus met overnachting.

Het gaat in totaal om 40 items.

De veiling is beschikbaar via veiling.it4kidsgala.com. Daar kunnen deelnemers zich registreren en biedingen doen. De veiling van IT4Kids zluit op 1 oktober om 23:30.

Mobiele versie afsluiten